
от 6 340 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Літня шина Yokohama G015, як і інші моделі лінійки Geolander, призначена для позашляховиків та кросоверів. Її відмінними рисами є збільшений термін служби, надійні зчіпні властивості на будь-якому покритті, включаючи бездоріжжя, а також підвищену надійність. Протекторний малюнок шини Yokohama Geolandar A/T G015 адаптований до експлуатації на будь-якому покритті. Ламелі забезпечують зчеплення на слизьких зимових дорогах. У свою чергу, численні поперечні дренажні канавки не тільки осушують пляму контакту, але й за рахунок свого розташування забезпечують хороші поздовжні тягово-зчіпні властивості на ґрунтових покриттях. Впевнена поведінка на асфальтованих дорогах досягається значними розмірами зони контакту. Шина забезпечуються масивністю та великою кількістю протекторних блоків. Будучи призначеною і для бездоріжжя має посилену конструкцію. Зокрема, її каркас містить додатковий нейлоновий корд, що захищає, у тому числі, і боковини шини від механічних пошкоджень. Крім того, вони відрізняються збільшеною товщиною у верхній частині. Це перешкоджає порізам та абразивному впливу. Основні особливості Yokohama G015: - компаунд з полімерами та апельсиновою олією забезпечує міцність на розрив і розтяг; - хороше зчеплення на будь-якому покритті завдяки численним ламелям і дренажним канавкам; - додатковий нейлоновий корд покращує надійність на бездоріжжі; - збільшена товщина протектора боковин захищає їх від стирання, проколів та порізів.
Маркування Outline/Raised While Letters (OWL): Side Facing Out – маркер зовнішньої сторони асиметричної шини. Написи на боковині нанесені контурними або рельєфними білими літерами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 115 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |