


от 11 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Continental EcoContact 6Q (Континентал Еко Контакт 6 К'ю) з'явилися в асортименті німецького концерну у 2020 році. При їх створенні стояла мета зниження рівня шуму на швидкості 50 км/год, що в першу чергу має зацікавити виробників автомобілів, які дбають про зниження шуму в салоні авто.
Continental EcoContact 6Q - легкові шини для літніх умов експлуатації, що відрізняються від базової версії моделі, EcoContact 6 , зниженим рівнем шуму (літера Q у назві відсилання до англ. "Quiet" - "тихий"). Крім акустичного комфорту в числі їх переваг виробник заявляє про надійні зчіпні властивості, низький опір коченню, тривалий рівномірний знос і довговічність.
Варто зазначити, що блоки в плечових зонах були зменшені в розмірах, а їх кількість збільшилася, власне, як і ламелей неймовірних форм у центральній секції протектора, що призвело до кращого компромісу між продуктивністю шин на мокрому та сухому асфальті . За рахунок асиметричної геометрії ребер та ламелей Continental EcoContact 6Q підтримують постійний контакт із дорогою та забезпечують безпечну їзду за будь-якої погоди.
Технічні особливості:
+ Оновлений протектор для зниження шуму завдяки вдосконаленим технологіям малюнків у блоках, ламелях і поперечних канавках без шкоди для інших аспектів продуктивності
+ Їдьте далі завдяки вдосконаленій гумовій суміші Green Chilli™ 2.0
+ Знижене споживання палива та викидів CO2: високотехнологічна кремнеземна суміш покращують опір коченню, завдяки чому знижується як споживання палива, так і викиди CO2
+ Оптимізований рівень зчеплення і керованості завдяки індивідуальному малюнку протектора, асиметричній геометрії ребер і ламелей.
Технології:
ContiSeal™ — це технологія, розроблена Continental з метою герметизації пошкодженого протектора шини. У разі проколу протектора сторонніми предметами, такими як цвяхи, немає необхідності негайно зїжджати на узбіччя, щоб змінити шини. Проколи затягуються навіть тоді, коли предмет, що викликав прокол, випадає з шини. ContiSeal™ - це липке та в'язке нашарування, нанесене на внутрішню частину шини в області протектора. ContiSeal™ затягує 80% всіх проколів шин і, отже, зменшує ризик повної втрати тиску шин. Шини ContiSeal™ позначені відповідним символом на боковині. Вони сумісні з усіма поширеними дисками.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 108 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |