


от 6 400 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літні шини Viking TransTech NewGen є ідеальним вибором для легкових автомобілів у спеку року та спекотну погоду.
При виробництві літніх шин Viking TransTech NewGen використовуються різні компоненти. Важливою є будова протектора, яка оптимізована для забезпечення гарного зчеплення та стійкості на різних дорожніх поверхнях. Канавки сприяють відводу води та запобігають акваплануванню. Склад гуми та боковини вибираються з урахуванням вимог до міцності, зчеплення та комфорту. Пляма контакту шини оптимізована для максимального зчеплення з дорогою, а також зменшення зносу. Це особливо важливо у спеку та при інтенсивному використанні шин.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 109 |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |