

от 3 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Viking ProTech HP є літніми шинами скандинавського бренду, розроблені для всіх дорожніх покриттів. Сучасні автошини виготовлені для середнього та вищого класу авто. Завдяки новому спрямованому асиметричному малюнку забезпечується покращена продуктивність зі спортивними можливостями. Шини добре збалансовані та чудово керовані за рахунок збільшеної площі контакту з дорогою.
Шини стійкі до нерівномірного зношування та дарують водіям максимально тривалий термін служби зі збереженням гідного рівня безпеки в будь-яку погоду, а старанно продуманий малюнок автошини гарантує низький рівень шумоутворення протягом усього періоду експлуатації.
Особливості шини Viking ProTech HP
Ця гума орієнтована на мінливу погоду, тому виробник вирішив підкреслити цю особливість і розмістив малюнок на бічній частині протектора у вигляді сонця та хмаринок.
Завдяки новітнім технологіям та комп'ютерному моделюванню, розроблено універсальний спрямований асиметричний дизайн, який підвищує продуктивність шини та гарантує першокласну керованість за рахунок збільшеної контактної плями з дорогою.
Три поздовжні центральні ребра сприяють стабільному та надійному зчепленню, короткому гальмівному шляху та маневреності на мокрих дорогах. Суцільні елементи в центральній частині гуми збільшують зчеплення на сухій поверхні та курсову керованість на підвищеній швидкості. Для безпечної їзди в несприятливих погодних умовах на ребрах протектора розроблені спеціальні насічки у вигляді ламелей.
Закрита плечова частина гуми із зовнішнього боку покращує стійкість, забезпечує низький рівень шуму і посилює жорстку поперечну ту ж саму стійкість на сухих поверхнях, особливо це необхідно при подоланні поворотів.
Внутрішні протекторні блоки автошини Viking ProTech HP поділяються водовідвідними канавками для захисту від аквапланування, а S-подібні ламелі роблять гальмування на мокрих дорогах ефективнішим. Широкі канавки не зменшують жорсткість протекторних блоків, що сприяє чудовому водінню як на прямій дорозі, так і при маневреності на швидкісній їзді.
Переваги літньої гуми Viking ProTech HP
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс нагрузки шины | 91 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Германия |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |