


от 4 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-Van RY55 – представлені японським виробником у 2018 році літні легковантажні автошини, які характеризуються високою стійкістю до нерівномірного зношування та тривалістю терміну експлуатації, а також надійністю зчіпних властивостей на мокрому асфальті та оптимальною витратою палива.
Додатки:
+ Транспортери
+ Легкі вантажівки
+ Вантажі
+ Сучасні фургони та пікапи
Переваги:
+ Чудовий великий пробіг із високою довговічністю
+ Вражаюча ефективність гальмування на мокрій дорозі
+ Властивості економії палива
Особливості:
+ Потужний і міцний дизайн протектора
+ Удосконалений дизайн профілю та міцна конструкція
+ З’єднання, розроблене з потрійним полімером і кремнеземом
+ Бордюрне ребро для захисту бічних стінок від пошкоджень
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | S |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 106/104 |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Гарантийный срок | 12 міс |