
от 9 790 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Для суворої снігової зими необхідні спеціальні покришки, готові витримувати найекстремальніші умови. Зимові шини Continental VikingContact 7 створені саме для таких цілей. Вони чудово справляються із засніженими і зледенілими дорогами, даруючи автомобілю абсолютну стійкість і комфорт керування.
Щоб досягти високих показників керованості та стійкості шин, розробники серії VikingContact 7 постаралися поєднати найкращі характеристики гуми з інноваційним малюнком протектора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Германия |
| Ширина шины | 255 мм |
| Индекс нагрузки шины | 103 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |