


от 5 700 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Continental VanContact Winter – зимова фрикційна автошина, призначена для експлуатації на легковантажних фургонах та мікроавтобусах.
Характеризується ефективним гальмуванням та покращеним зчепленням на снігу, гарною стійкістю до аквапланування та відмінними гальмівними здібностями у вологих умовах, а також низьким опором коченню. Відмінний варіант для зимового періоду, якщо вам не підходять всесезонні шини Continental VanContact 4Season, що передбачають експлуатацію в більш м'яких погодних умовах, ніж справжнє зимове «спецвзуття». Особливо це торкнулося зчіпних властивостей на мокрій дорозі та паливній економічності.
Удосконалена схема ламелізації протектора, завдяки якій підвищується надійність контакту в поздовжньому напрямку та покращується захоплення снігу, також відіграла не останню роль. Нова схема передбачає розташування центральної частини протектора синусоїдальних ламелей, а плечових зонах – ламелей з переривчастою структурою. Блоки протектора, розташовані в плечових зонах, відрізняються підвищеною жорсткістю, що позитивно позначається на точності реакцій на повороти керма, а отже і на керованості в цілому на сухому дорожньому покритті. Дренажна система шини ефективно справляється з очищенням плями контакту, відзначає технічний спеціаліст Shina.Guide, чим сприяє хорошій стійкості Continental VanContact Winter до аква- та слешпланінгу.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Индекс нагрузки шины | 109/107 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Гарантийный срок | 12 міс |