
от 9 450 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Зимова фрикційна гума Michelin X-Ice Snow – французькі липучки, що прийшли на зміну моделі нешипованих автошин Michelin X-Ice Xi3. Інженери компанії застосували низку технологій, що дозволили досягти відмінних показників. Новинка 2020-го року призначена для встановлення на легкові автомобілі та має чудові технічні характеристики. Крім забезпечення безпеки їзди, фахівці приділили увагу практичності та функціональності: нешипована автогума має високу ходимість, що робить її вдалим придбанням. Переваги гуми Michelin X-Ice Snow: 1.Зимова нешипована гума преміум-класу для легкових машин. 2.Збереження показників протягом тривалого терміну (удвічі довше, ніж в моделей конкурентів). 3.Спрямований симетричний дизайн протектора для безпечної їзди у найскладніших зимових умовах. 4. Ламелі, що створюють ефект пазурів, для посилення зчіпних властивостей на слизькому покритті. 5. Велика кількість протекторних блоків, що забезпечують 15% збільшення продуктивності на зимових трасах. 6.Технологія мікроламелей Flex-Ice, що відповідає за ефективне відведення води та забезпечення надійного контакту з дорогою. 7.Технологія ThermoActive Tread Compound 2.0, використана для створення гумової суміші. 8. Підвищена зносостійкість. 9. Збільшена ходимість. Зимова фрикційна шина Michelin X-Ice Snow- модель четвертого покоління, що поповнила лінійку французьких шин X-Ice. Вона має V-подібний спрямований симетричний протекторний малюнок, елементи якого є керованості в найскладніших дорожніх умовах. Покришки виготовлені із застосуванням технології Flex-Ice, яка сприяла чудовому зчепленню. Численні ламелі, що виконують функцію пазурів, виключають пробуксовку та посилюють тягово-зчіпні властивості на снігу та льоду. Завдяки компаунду, що містить кремнезем, скати зберігають еластичність за низьких температур.
Маркування SUV : Sport Utility Vehicles – шина для кросоверів класу "спорт" та позашляховиків. Часто у такий спосіб маркується шина для важких повнопривідних автомобілів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Канада |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Гарантийный срок | 12 міс |