
от 10 289 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Для суворої снігової зими необхідні спеціальні покришки, готові витримувати найекстремальніші умови. Зимові шини Continental VikingContact 7 створені саме для таких цілей. Вони чудово справляються із засніженими і зледенілими дорогами, даруючи автомобілю абсолютну стійкість і комфорт керування.
Щоб досягти високих показників керованості та стійкості шин, розробники серії VikingContact 7 постаралися поєднати найкращі характеристики гуми з інноваційним малюнком протектора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |