
от 13 949 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Основні особливості шини Continental ContiWinterContact TS 850P: - використаний в цій шині асиметричний протекторний малюнок, за рахунок того, що він містить набагато більше блоків та хрестоподібних канавок, надає їй чудової продуктивності на засніжених дорогах; - підвищена щільність розміщення ламелів, а також їх оптимізоване розташування покращують не тільки зчіпні властивості на слизьких дорогах, а й керованість, курсову стійкість на сухих покриттях; - спеціальна конструкція боковин, завдяки яким вони деформуються певним чином, забезпечує виняткову стабільність зчіпних властивостей та стійкість шини при маневруванні та в поворотах, як на сухих, так і слизьких від дощу, снігу та льоду дорогах; - короткий гальмівний шлях, незалежно від дорожніх та погодних умов, завдяки здатності блоків протектора збільшувати площу контакту з поверхнею, а також численним зчіпним кромкам, утвореним прорізаними в них ламелями.
ContiSeal™ — це технологія, розроблена Continental з метою герметизації пошкодженого протектора шини. У разі проколу протектора сторонніми предметами, такими як цвяхи, немає необхідності негайно зїжджати на узбіччя, щоб змінити шини. Проколи затягуються навіть тоді, коли предмет, що викликав прокол, випадає з шини. ContiSeal™ - це липке та в'язке нашарування, нанесене на внутрішню частину шини в області протектора. ContiSeal™ затягує 80% всіх проколів шин і, отже, зменшує ризик повної втрати тиску шин. Шини ContiSeal™ позначені відповідним символом на боковині. Вони сумісні з усіма поширеними дисками.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 108 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |