
от 6 799 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Основні особливості шини Continental WinterContact TS 850P: - використаний в цій шині асиметричний протекторний малюнок, за рахунок того, що він містить набагато більше блоків та хрестоподібних канавок, надає їй чудової продуктивності на засніжених дорогах; - підвищена щільність розміщення ламелів, а також їх оптимізоване розташування покращують не тільки зчіпні властивості на слизьких дорогах, а й керованість, курсову стійкість на сухих покриттях; - спеціальна конструкція боковин, завдяки яким вони деформуються певним чином, забезпечує виняткову стабільність зчіпних властивостей та стійкість шини при маневруванні та в поворотах, як на сухих, так і слизьких від дощу, снігу та льоду дорогах; - короткий гальмівний шлях, незалежно від дорожніх та погодних умов, завдяки здатності блоків протектора збільшувати площу контакту з поверхнею, а також численним зчіпним кромкам, утвореним прорізаними в них ламелями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс нагрузки шины | 89 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |