
от 14 759 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Зимова нешипована шина класу UHP із асиметричним малюнком протектора для високошвидкісних легкових автомобілів. Модель зимового сезону 2012 року. Розроблено для експлуатації в умовах м'яких зим. Серед її головних переваг короткий гальмівний шлях, чудові зчіпні властивості, хороша керованість на мокрій поверхні та відмінне тягове зусилля на слизькому дорожньому покритті. Основні особливості: -унікальний дизайн асиметричного спрямованого малюнка протектора, створеного відповідно до технології Full Active Tread, дозволив створити з окремих елементів протектора єдину систему, яка суттєво покращила всі основні характеристики шини; -висока стійкість до аквапланування завдяки високій ефективності роботи дренажної системи, забезпеченій технологією Advanced Tread Block; -гумова суміш із підвищеним вмістом оксиду кремнію надала шині чудової еластичності при негативних температурах, підвищивши при цьому стійкість протектора до стирання.
Маркування NO: рекомендовано для моделей автомобілів Porsche.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Венгрия |
| Ширина шины | 295 мм |
| Индекс нагрузки шины | 108 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |