


от 1 750 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Бренд Mirage - заснований у 1995 році і належить компанії Shandong Hengfeng Rubber. Це шини від відомого виробника, які вирізняються високим рівнем технологічного розвитку та якістю продукції. Компанія виробляє широкий асортимент шин для різних видів транспорту, включаючи легкові автомобілі, вантажівки, автобуси та мотоцикли. Шини Mirage відрізняються високою міцністю та стійкістю до зносу. Вони мають дуже низький рівень шуму та вібрацій, що забезпечує максимальний комфорт під час їзди. Шини цієї марки відрізняються високою якістю та надійністю, що дозволяє їм працювати в найважчих умовах експлуатації.
Mirage мають декілька переваг, які роблять їх популярними серед водіїв:
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 77 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Гарантийный срок | 12 міс |