


от 4 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Espia EPZ 2 - зимова фрикційна шина скандинавського типу для найсуворіших північних зим.
М'яка гума з агресивним асиметричним малюнком протектора. Гума Falken Espia EPZ 2 створена на основі моделі Falken Espia EPZ, яка зазнала деяких змін та покращень. У результаті друга модель перевершила свій прототип за низкою їздових характеристик: гальмівний шлях на слизькій поверхні скорочено на 9%, величина пробігу збільшена на 15%, а економія палива становила 11%.
Унікальність виробів цієї лінійки полягає у специфічному складі, з якого виробляється гума. У нього крім силіки та різноманітних присадок додана подрібнена яєчна шкаралупа та скловолокно. Ці компоненти за рахунок мікропористої структури швидко поглинає воду, що забезпечує міцне зчеплення автошини на укоченому снігу та ожеледиці. Переваги зимової шини Falken Espia EPZ 2 – потужні зчіпні властивості; коротка дистанція гальмування; економія пального; великий ходовий ресурс; термостійка гума; легка прохідність на снігу та льоду.
Маркування SUV : Sport Utility Vehicles – шина для кросоверів класу "спорт" та позашляховиків. Часто у такий спосіб маркується шина для важких повнопривідних автомобілів.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Япония |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |