


от 3 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Mirage MR-700 AS є виваженим вибором для всесезонної експлуатації на легковантажних автомобілях та мікроавтобусах, а також мінівенах, що працюють у міському циклі руху в режимі 24/7.
Шина Mirage MR-700 AS гарантує повний набір параметрів зносостійкості, які значно підвищують економічність протектора. По-перше, за рахунок продовженого ресурсу експлуатації шини. По-друге, шляхом впливу на економію автомобілем палива за допомогою низького опору коченню. Також мінімізовано ризики деформаційних змін у шині через проколи та порізи. Цьому сприяє спеціальний підгумовий шар, який демпфує вібрації та коливання. З латеральної частини протектора знаходиться посилена конструкція боковини, що захищає каркас від пошкоджень. Максимальна міцність та економічність залишаються пріоритетом для комерційних шин.
Китайський виробник стояв біля витоку розвитку галузі виготовлення автогуми у своїй країні. Вигідною пропозицією для європейських покупців у 90-ті роки минулого століття було поєднання якості та вартості, яке прославило китайські автомобільні шини на весь світ. Потім виявилося, що витрати брендів з Піднебесної багаторазово окупилися після виходу їх протекторів на рівень якості європейських виробників. Ця марка - найяскравіший представник тієї епохи, коли зароджувалася експансія на ринки Європи та Америки. Згідно з економічним планом бренд зосереджений на випуску лінійки легковантажних шин для міського автомобільного транспорту, роблячи при цьому і легкові покришки.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Индекс нагрузки шины | 109 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 15" |