


от 15 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова нешипована шина класу UHP із асиметричним малюнком протектора для високошвидкісних легкових автомобілів. Модель зимового сезону 2012 року. Розроблено для експлуатації в умовах м'яких зим. Серед її головних переваг короткий гальмівний шлях, чудові зчіпні властивості, хороша керованість на мокрій поверхні та відмінне тягове зусилля на слизькому дорожньому покритті.
Основні особливості:
- унікальний дизайн асиметричного спрямованого малюнка протектора, створеного відповідно до технології Full Active Tread, дозволив створити з окремих елементів протектора єдину систему, яка суттєво покращила всі основні характеристики шини;
- висока стійкість до аквапланування завдяки високій ефективності роботи дренажної системи, забезпеченій технологією Advanced Tread Block;
- гумова суміш із підвищеним вмістом оксиду кремнію надала шині чудової еластичності при негативних температурах, підвищивши при цьому стійкість протектора до стирання.
Маркування MO: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Страна производитель | Венгрия |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | V |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Гарантийный срок | 12 міс |