

от 3 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова шина Mirage MR-WP272 підходить для використання у перевезеннях на будь-які відстані на засніжених і зледенілих дороги. Відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, стійкістю до пошкоджень, зносостійкістю, надійним зчепленням на слизькому покриття. Направлений протекторний малюнок виконаний у "скандинавському" дизайні, відрізняється від більшості його варіацій збільшеними розмірами елементів. В поєднанні з оптимізацією профілю шини, це помітно збільшує пляму контакту, знижуючи знос та покращуючи зчеплення та керованість. Утворені великими блоками подовжені кромки забезпечують надійні тягово-зчіпні властивості на снігу та мокрому покритті. Щільно нарізані "тривимірні" ламелі зберігають шинам керованість на більш слизькій зледенілій поверхні.
Особливість:
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19" |
| Гарантийный срок | 12 міс |