


от 2 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини MIRAGE MR-W600. Ця модель ідеально підходить для встановлення на мікроавтобуси.
Була вперше випущена на ринок 2016 року і отримала безліч позитивних відгуків від покупців. Одна з характерних особливостей цієї моделі це використання великої кількості силіки в її складі, яка дозволяє значно покращити якість резини і продовжити загальний срок її використання.
Переваги шини MIRAGE MR-W600:
- використовується симетричний дизайн протектора з направленим малюнком, який забезпечує відмінну проходимість по сніжному покриттю, гарантуюючи якісне зчеплення з дорогою за будь-яких умов;
- подібний малюнок допоміг покращити якість зчеплення з любим асфальтом, допомагаючи резині адаптуватися до цих умов;
- використовуються гострі грані на покришці для забезпечення хорошого рівня зчеплення і керованості автомобілем на різких поворотах під час руху;
- для відведення води і вологи із зони контакту використовуються зигзазоподібні канавки, які уфективно справляються зі своїм завданням. Це допомагає забезпечити автомобілю ефективний захист від аквапланування і ковзання на дорозі;
- на протекторі використовуються виступаючі блоки, які допомагають покращити якість їзди. Довгі грані допомагають ефективніше виїзджати із заносів та попадання на рихлу поверхню;
- в резиновій суміші використовується велика кількість силіки, яка робить шини більш стійкими до різких перепадів температур, захищаючи від потріскування через морози;
- в плечевих зонах є спеціальні кріплення, передбачаючи використання шипів. Така конфігурація допомогла покращувати їздові характеристики без втрат продуктивності і витрат палива під час руху.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины под шип |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 185 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104/102 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |