
от 2 489 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Нешиповані зимові шини Barum Polaris 3 є відмінним вибором для ощадливих водіїв, які хочуть отримати хорошу керованість на снігу та мокрій дорозі разом із безпечною та економною їздою. Шини Barum Polaris 3 забезпечують зменшення витрат палива завдяки додатковим канавкам у «плечових» блоках, крім того, широкі «плечові» блоки з канавками також добре позначаються на покращенні керованості при їзді мокрою дорогою. Що стосується їзди по снігу, то зимові шини Barum Polaris 3 мають спеціальні «уловлювачі снігу» вздовж поздовжніх канавок – вони запобігають прослизу снігу і дозволяють досягти кращого зчеплення при розгоні або гальмуванні на засніженій дорозі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс нагрузки шины | 85 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Румыния |
| Ширина шины | 165 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 14" |