


от 4 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum Vanis AllSeason – бюджетні комерційні шини для цілорічної експлуатації одного з дочірніх брендів компанії Continental, що вийшли на ринок у 2019 році. Вони характеризуються підвищеною довговічністю та надійністю характеристик за доступної ціни.
Легковантажні всесезонні шини Barum Vanis AllSeason (Барум Ваніс Ол Сізон) отримали інноваційну гумову суміш із високим вмістом силіки, яка забезпечує додаткове зчеплення на будь-якій поверхні та за будь-яких погодних умов, а також сприяє оптимізації витрати палива транспортним засобом.
У малюнку протектора моделі Vanis AllSeason переважають глибокі та широкі канавки. Вони не тільки ефективно запобігають акваплануванню на мокрому асфальті, але й покращують керованість і довжину гальмівного шляху на снігу за рахунок того, що можуть вмістити в себе більшу кількість снігу.
Безпека використання цих шин підтверджена наявністю показника 3PMSF. Одна з ключових особливостей моделі – підвищена довговічність. Додатковий міліметровий шар гуми на боковинах підвищує рівень захисту шин Barum Vanis All Season, сприяючи тим самим збільшенню терміну служби.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 115/113 |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |