
от 9 995 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Нова зимова шина Yokohama BlueEarth Winter V905 зарядить вас новими емоціями та дозволить підняти на новий рівень водіння у зимових умовах. Нові зимові атошини з надзвичайно функціональним дизайном, унікальними 3D-ламелями та покращеним складом гумової суміші забезпечує вам визначні зчіпні характеристики у нескінченно широкому діапазоні зимових дорожніх умов. Суворий дизайн протектора забезпечує максимальний баланс характеристик на сухій, мокрій та засніженій поверхнях. До складу BlueEarth Winter V905 входить оксид кремнію (силіка) останнього покоління - мікросиліка, що використовується в з'єднанні Zeruma™, запатентованого Yokohama, хімічного реагенту, яке гарантує рівномірний розподіл силіки в гумовій суміші, дозволяючи гнучким полімерам забезпечити податливість і гнучкість. Зовнішні блоки шин Yokohama BlueEarth Winter V905 складаються з гумової суміші підвищеної жорсткості, а внутрішня частина блоків складається з м'якіших сумішей, що дозволяє Yokohama BlueEarth Winter V905 показувати високі показники на сухих, мокрих та засніжених дорогах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 265 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |