
от 6 760 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Нова зимова шина Yokohama BlueEarth Winter V905 зарядить вас новими емоціями та дозволить підняти на новий рівень водіння у зимових умовах. Нові зимові атошини з надзвичайно функціональним дизайном, унікальними 3D-ламелями та покращеним складом гумової суміші забезпечує вам визначні зчіпні характеристики у нескінченно широкому діапазоні зимових дорожніх умов. Суворий дизайн протектора забезпечує максимальний баланс характеристик на сухій, мокрій та засніженій поверхнях. До складу BlueEarth Winter V905 входить оксид кремнію (силіка) останнього покоління - мікросиліка, що використовується в з'єднанні Zeruma™, запатентованого Yokohama, хімічного реагенту, яке гарантує рівномірний розподіл силіки в гумовій суміші, дозволяючи гнучким полімерам забезпечити податливість і гнучкість. Зовнішні блоки шин Yokohama BlueEarth Winter V905 складаються з гумової суміші підвищеної жорсткості, а внутрішня частина блоків складається з м'якіших сумішей, що дозволяє Yokohama BlueEarth Winter V905 показувати високі показники на сухих, мокрих та засніжених дорогах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс нагрузки шины | 91 |
| Индекс скорости | W |
| Страна производитель | Филиппины |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |