
от 5 879 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
НЕ КЛІКАЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗДУМНО.
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Зимова нешипована шина Yokohama WY01 відрізняється надзвичайною універсальністю застосування, вираженою в тому, що цю модель можна з успіхом застосовувати як на мінівенах, так і на комерційних автомобілях невеликої вантажопідйомності - мікроавтобусах, легких вантажівках та легкових фургонах. Незалежно від сфери застосування, завдяки новітнім технологічним розробкам всесвітньо відомого японського виробника, ця шина забезпечує високий рівень безпеки у навіть найнесприятливіших дорожніх умовах. На відміну від інших шин лінійки W.drive, ця модель оснащена V-подібним симетричним спрямованим малюнком протектора. Дане рішення викликане тим, що шини з V-подібним малюнком протектора за рахунок більш рівномірного розподілу навантаження по плямі контакту краще переносять велику вагу автомобіля. Крім цього, рівномірне розподілення зовнішнього навантаження забезпечує максимально велику площу плями контакту, а також її стабільність незалежно від дорожніх умов, що забезпечує чудове зчеплення на засніженому покритті. При цьому вдається досягти високої ефективності розгону і гальмування за рахунок безлічі гострих кромок зачеплення, що формуються великою кількістю протекторних блоків. Основні особливості Yokohama WY01: - симетричний спрямований рисунок протектора з V-подібним дизайном, розробленим з використанням засобів комп'ютерного моделювання, забезпечує відмінні тягово-зчіпні показники на різних типах дорожнього покриття; - технологія 3D-SIPES, що передбачає використання спеціальних ламелей, забезпечує чудове зчеплення на засніжених і обледенілих покриттях за рахунок формування численними ламелями, що самоблокуються, безлічі додаткових кромок зачеплення; - гумова суміш з мікросилікою та спеціальними полімерними компонентами, завдяки чому протектор шини стійко протистоїть високотемпературному впливу, забезпечуючи при цьому відмінну еластичність навіть за дуже низьких температур; - складна конструкція каркасу, що складається з двох шарів сталевого корду з латунним покриттям, двох шарів поліестеру, шару нейлонових волокон та двошарового протектора, забезпечує шині виняткову стійкість до порізів та проколів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Страна производитель | Япония |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | T |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Индекс нагрузки шины | 103/101 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |