
от 5 850 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Continental VanContact Winter – зимова фрикційна автошина, призначена для експлуатації на легковантажних фургонах та мікроавтобусах. Характеризується ефективним гальмуванням та покращеним зчепленням на снігу, гарною стійкістю до аквапланування та відмінними гальмівними здібностями у вологих умовах, а також низьким опором коченню. Відмінний варіант для зимового періоду, якщо вам не підходять всесезонні шини Continental VanContact 4Season, що передбачають експлуатацію в більш м'яких погодних умовах, ніж справжнє зимове «спецвзуття». Особливо це торкнулося зчіпних властивостей на мокрій дорозі та паливній економічності. Удосконалена схема ламелізації протектора, завдяки якій підвищується надійність контакту в поздовжньому напрямку та покращується захоплення снігу, також відіграла не останню роль. Нова схема передбачає розташування центральної частини протектора синусоїдальних ламелей, а плечових зонах – ламелей з переривчастою структурою. Блоки протектора, розташовані в плечових зонах, відрізняються підвищеною жорсткістю, що позитивно позначається на точності реакцій на повороти керма, а отже і на керованості в цілому на сухому дорожньому покритті. Дренажна система шини ефективно справляється з очищенням плями контакту, відзначає технічний спеціаліст Shina.Guide, чим сприяє хорошій стійкості Continental VanContact Winter до аква- та слешпланінгу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 106/104 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 15" |