


от 9 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Yokohama G073 – зимова нешипована шина сезону 2009 року. Нові технології дозволили значно покращити характеристики шини під час руху зимовою дорогою. Зчеплення на льоду було покращено на 30%. Плюс до всього, шина отримала новий дизайн.
Особливості шини Yokohama G073: - потрійний поглинаючий склад, що сприяє поліпшенню руху шини на льоду; - тривимірний дизайн протектора; - тривимірні ламелі, що дозволяють зробити шини ще м'якшими; - потужне центральне ребро; - зигзагоподібна будова стінок.
Шини Yokohama Geolandar I/TS G073 створені спеціально для людей, які потребують впевненості у кожній дії від своїх шин.
Основні характеристики шини Yokohama G073: -граничне зчеплення на льоду; - ефективно збалансоване зчеплення на снігу, вологій та сухій поверхнях; - поліпшені характеристики шини на засніженій і вологій дорозі; - гарний зовнішній вигляд для сучасних позашляховиків; - більш впевнене водіння на вологій поверхні. Yokohama G073 має кращі характеристики управління на сухій і мокрій поверхні.
Особливості технологій: блискавка в протекторі - потрійний склад, що вбирає воду; - потрійні 3-D Ламелі; - потужне тривимірне центральне ребро; - потужні плечові блоки з додатковими зачепами на зовнішній стороні; - ексклюзивний світловідбиваючий дизайн боковини; - високо пружна конструкція.
Особливості канавок шини Yokohama G073: -нові канавки для відведення сльоти. Наскрізний дизайн канавок грунтозачепів із шириною, що змінюється зсередини назовні; -покращено евакуацію води сльоти та снігу; -канавка тривимірних плечових блоків, що згинається; - канавка плечової зони зі скошеною у вигляді конуса стінкою підтримує кожен блок; - зигзагоподібна форма канавки шини забезпечує максимальний кромковий ефект на снігу; - чудова стабільність управління в поворотах на сухій поверхні; - досягнуто максимальний кромковий ефект і прохідність у сльоті та снігу.
Шини Yokohama G073 чудово підійдуть усім спортивним позашляховикам бізнес-класу.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Страна производитель | Япония |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | Q |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Гарантийный срок | 12 міс |