


от 6 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth Winter V906 - фрикційні зимові шини для м'яких погодних умов, в яких збалансовані всі ключові властивості, найбільш важливі для європейських автомобілістів:
- висока стійкість до аквапланування;
- надійні зчіпні властивості на сухому асфальті;
- стабільна керованість на снігу та зносостійкість.
Розробники японської компанії посилили новинку у найважливіших напрямках: у продуктивності на зимових покриттях та зчепленні на мокрій дорозі. Дизайн протектора шин BluEarth Winter V906, заснований на концепції Harmony Tread Design. Завдяки оптимальному компонування його елементів, сприяє забезпеченню високого рівня безпеки на зимових дорогах. Так, гладкі V-подібні канавки гарантують ефективну роботу шини на снігу, у сльотаних та мокрих умовах.
Гармонійно розподілені по всьому протектору блоки збільшують жорсткість шини, забезпечуючи пристойний рівень зчеплення на будь-яких дорожніх зимових покриттях. Створена практично з нуля гумова суміш протектора новинки зимового сезону 2020/2021 передбачає використання більшої кількості силіки для посилення зчіпних властивостей BluEarth Winter V906 на мокрому покритті. Технологія змішування ART (Advanced Reaction Technology) Mixing Technology, запатентована Yokohama Rubber, підвищує еластичність гумосуміші і, крім того, покращує диспергування матеріалів в ній, чим посилює дію силіки.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Страна производитель | Филиппины |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Гарантийный срок | 12 міс |