

от 7 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama IceGUARD iG60A. Це нешиповані шини, створені для легкових автомобілів. Вони ідеально підходять для слизької поверхні, засніжених доріг. Вони змінили модель, яка була випущена у 2015 році, а їхні характеристики більш досконаліші, з високим рівнем продуктивності. Одна з головних рис цієї моделі - асиметричний дизайн, який підвищує надійність. У моделі були покращені гальмівні здібності більш ніж на 10%.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Страна производитель | Япония |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | Q |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19" |
| Гарантийный срок | 12 міс |