
от 5 440 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Yokohama IceGUARD iG60A. Це нешиповані шини, створені для легкових автомобілів. Вони ідеально підходять для слизької поверхні, засніжених доріг. Вони змінили модель, яка була випущена у 2015 році, а їхні характеристики більш досконаліші, з високим рівнем продуктивності. Одна з головних рис цієї моделі - асиметричний дизайн, який підвищує надійність. У моделі були покращені гальмівні здібності більш ніж на 10%.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 94 |
| Индекс скорости | Q |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |