
от 16 459 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Michelin Alpin A4 - новинка зимового сезону 2010 року від французького виробника Мішлен, призначена для установки на міські легкові автомобілі. Основна мета шини Альпін А4 - протистояння суворим зимовихм умовам. Четверта модель французької шини з серії Alpin отримала більш кращі характеристики. Гарний спрямований V-подібний рисунок, спеціальний склад гумової суміші і збільшена кількість блоків протектора (71 проти 59 у звичайного Альпіна) дозволив шині отримати додаткові 10% прискорення при розгоні на снігу і льоду, а гальмівний шлях був скорочений на 5%. Alpin A4 розрахована виключно на зимову пору року: влітку дана шина втрачає всі свої основні характеристики. Активний протектор від Michelin дозволив поліпшити керованість, гальмування і стійкість в найрізноманітніших умовах. Спеціальний склад гумової суміші Helio Compound + дозволив поліпшити зчеплення і гальмування. Безпека гарантована в будь-який час року. Новинка від Michelin - найбільш економічна зимова шина на даний момент: крім помітної економії палива, вона пропонує збільшений пробіг до 35% від середніх показників на ринку. Викиди вуглекислого газу на даній моделі автомобільної шини помітно нижчі, ніж у аналогів.
Маркування MO: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Венгрия |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |