
от 6 520 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Основні особливості Michelin Agilis Alpin - збільшена завдяки технології Durable Contact Patch пляма контакту забезпечує більш надійне зчеплення на різних типах поверхні; - безліч тривимірних ламелів StabiliGrip забезпечують за рахунок численних кромок відмінне зчеплення з зледенілим покриттям, а також збільшують жорсткість всіх елементів протектора; -чудова захищеність від різного механічного впливу завдяки міцному подвійному каркасу, а також спеціальним вставкам, що оберігають боковини від пошкодження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Франция |
| Ширина шины | 195 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107/105 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |