


от 3 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Viking WinTech – відносно недорогі автошини з нешипним направленим протектором, які у зимових умовах експлуатації завдяки майстерному поєднанню інноваційних технологій та високих зчіпних можливостей на льоду та снігу стануть надійним партнером для власників не лише легкових автомобілів, а й транспортних засобів класу SUV.
Компанія Viking Tires International Ltd. належить одному з лідерів світової шинної індустрії концерну Continental AG. Автошини та колеса бренду популярні та затребувані серед автовласників у багатьох країнах світу. Їхні відмінні зчіпні характеристики та надійність дозволяють безперешкодно пересуватися у складних погодних умовах. Виробництво продукції компанії здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням передових методів і технологій.
Направлений протекторний малюнок формують блоки різних габаритів, оснащені зигзагоподібними ламелями. Грані блоків та зимові ламелі утворюють чисельні зачіпні кромки, які й обумовлюють відмінне зчеплення, стійкість та прохідність на снігових, крижаних та мокрих поверхнях. Посилити контакт допомагає гума із підвищеними адгезійними здібностями. Розроблений, для забезпечення кращої передачі сил, дизайн протектора Viking WinTech значно покращує характеристики керованості шини, особливо на сухих дорогах.
Виробник домігся ідеального співвідношення компонентів його компаунду, що забезпечило хорошу стійкість до абразивної дії та проколів. До позитивних властивостей також належать незначний опір коченню, міцність на розрив та еластичність. Гума Viking WinTech відмінно експлуатується за дуже низької температури, не дубіє і не тріскається.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |