


от 4 650 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
FALKEN Winterpeak F-Snow 1 - це зимові шини , які ідеально підійдуть для помірного клімату Центральної Європи. Виробник подбав про високі характеристики маневреності та безпеки, якісне зчеплення з дорожнім полотном та створив максимально стійкі до механічних навантажень шини. Перед випуском на міжнародний ринок вони пройшли всі процеси сертифікації та тестування. Одна з головних особливостей даної моделі - використання V-подібної канавки з посиленими бічними частинами, що дає максимальні показники якості та маневреності.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Турция |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 106 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Гарантийный срок | 12 міс |