
от 5 220 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Шини Falken Eurowinter VAN01 призначена для експлуатації у зимовий сезон на легковантажних автомобілях та мікроавтобусах. Японський виробник з німецьким корінням і заводами по всьому світу чудово виявив себе і в цьому сегменті автомобільних шин. Використовуючи ряд власних, запатентованих технологій, він значно підвищив якість і дану автогуму, і набагато підвищив планку для конкурентів за ринковим сегментом. Титульним параметром моделі стала зносостійкість, яка значно збільшила експлуатаційний ресурс протектора.
Шини Falken Eurowinter VAN01 у своїй основі має технологічний метод розробки під назвою «постійний адаптивний тиск». Він гарантує оптимальний розподіл вертикального осьового зусилля на покришку, за рахунок чого збільшуються характеристики зносостійкості, комфорту та безпеки. У результаті виходить автогума, яка дозволяє перевозити людей і вантажі з гарантією зручності і робити це набагато триваліший період часу, ніж пропонують конкурентні моделі. Це, у свою чергу, позитивно впливає на параметр економічності — важливий для комерційних автомобільних перевезень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |