


от 5 950 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Eurowinter HS01 – зимові автошини чудової якості, представлені у 2016 році найбільшою північноамериканською компанією. Шини призначені для експлуатації позашляховиками.
У процесі виробництва гуми виробники застосували новітні технології та найсучасніший дизайн, завдяки чому вироби повністю готові до найхолодніших та найсуворіших кліматичних умов. У процесі розробки автогуми було зроблено безліч випробувань і не один рік ретельних розробок та планування. В результаті застосування новітніх технологій виробнику вдалося досягти кращої керованості на сніговому та мокрому дорожньому покритті та підвищити стійкість до аквапланування.
У складі колеса присутні натуральні елементи – каучук, натуральні смоли та олії, завдяки чому гума має чудову еластичність та міцність. Був використаний діоксид кремнію, або силіка, який забезпечив гумі м'якість та додаткову комфортність, що гарантує краще зчеплення з мокрою та сніговою дорогою. Як допоміжний елемент у складі була використана сірка, яка забезпечила цілісність та стійкість до швидкого зносу, що надає можливість значно підвищити термін експлуатації шини.
Особливості протекторного малюнка шини Falken Eurowinter HS01: профіль має округлий форму, через що забезпечується рівномірний розподіл тиску та короткий гальмівний шлях. Унікальні ламелі ""Miura-Ori"" мають тривимірну структуру та дозволяють підвищити обсяг викиду снігу з плями контакту. Покращує характеристики управління на зледенілій та сніговій дорозі, а також сприяє якіснішому зчепленню з дорогою.
Ламелі автошини мають велику кількість граней, які дозволяють запобігти розламуванню шашок протектора, що дає змогу знизити знос гуми. У створенні шини Falken було застосовано технологію 4-D Nano Design, завдяки чому збільшилася продуктивність автошини та її зносостійкість. Крім цього, покращилася якість зчеплення та гальмування.
Переваги автошини Falken Eurowinter HS01: унікальний дизайн; надійність та стійкість в управлінні; м'яке та комфортне управління; висока зносостійкість; якісне зчеплення з мокрою та засніженою дорогою.
Маркування SUV : Sport Utility Vehicles – шина для кросоверів класу "спорт" та позашляховиків. Часто у такий спосіб маркується шина для важких повнопривідних автомобілів.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Таиланд |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | V |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 295 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Гарантийный срок | 12 міс |