
от 6 539 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
НЕ КЛІКАЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗДУМНО.
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Falken Eurowinter HS01 – зимові автошини чудової якості, представлені у 2016 році найбільшою північноамериканською компанією. Шини призначені для експлуатації позашляховиками. У процесі виробництва гуми виробники застосували новітні технології та найсучасніший дизайн, завдяки чому вироби повністю готові до найхолодніших та найсуворіших кліматичних умов. У процесі розробки автогуми було зроблено безліч випробувань і не один рік ретельних розробок та планування. В результаті застосування новітніх технологій виробнику вдалося досягти кращої керованості на сніговому та мокрому дорожньому покритті та підвищити стійкість до аквапланування. У складі колеса присутні натуральні елементи – каучук, натуральні смоли та олії, завдяки чому гума має чудову еластичність та міцність. Був використаний діоксид кремнію, або силіка, який забезпечив гумі м'якість та додаткову комфортність, що гарантує краще зчеплення з мокрою та сніговою дорогою. Як допоміжний елемент у складі була використана сірка, яка забезпечила цілісність та стійкість до швидкого зносу, що надає можливість значно підвищити термін експлуатації шини. Особливості протекторного малюнка шини Falken Eurowinter HS01: профіль має округлий форму, через що забезпечується рівномірний розподіл тиску та короткий гальмівний шлях. Унікальні ламелі ""Miura-Ori"" мають тривимірну структуру та дозволяють підвищити обсяг викиду снігу з плями контакту. Покращує характеристики управління на зледенілій та сніговій дорозі, а також сприяє якіснішому зчепленню з дорогою. Ламелі автошини мають велику кількість граней, які дозволяють запобігти розламуванню шашок протектора, що дає змогу знизити знос гуми. У створенні шини Falken було застосовано технологію 4-D Nano Design, завдяки чому збільшилася продуктивність автошини та її зносостійкість. Крім цього, покращилася якість зчеплення та гальмування. Переваги автошини Falken Eurowinter HS01: унікальний дизайн; надійність та стійкість в управлінні; м'яке та комфортне управління; висока зносостійкість; якісне зчеплення з мокрою та засніженою дорогою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 255 мм |
| Индекс нагрузки шины | 111 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |