


от 3 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Гума Goodride SW658 (Гудрайд СВ 658) призначена для їзди засніженими дорогами легковими автомобілями. Автошини відрізняються відмінними показниками зчеплення та стійкості на трасі, а також безпекою при регулярних поїздках містом.
Хотілося б виділити кілька важливих переваг автошин Goodride SW658:
Конструкція протектора Goodride SW658 надає гарантію на гарний рівень зчеплення та безпеку під час їзди на засніжених та мокрих обледенілих дорогах. Хотілося б відзначити такі важливі переваги як: точність керування, комфорт ходу та видатний рівень зносостійкості. Водовідвідна система автошин під час сльоти, дощу оперативно позбавляється величезної кількості зайвої вологи у плямі контакту, тим самим допомагає забезпечувати підвищений рівень безпеки руху.
Спеціальна гумова суміш робить цей вид автошин витривалішими до різних перепадів температур і великих навантажень. Шини Goodride SW658 є найвигіднішим рішенням при виборі зимового варіанта. Даний вид шин зможе подарувати вам тільки найкраще враження під час перетину вуличних та заміських покриттів доріг.
Головні властивості та особливі технології:
Хотілося б відзначити, що на створення даної автошини пішло дуже багато часу, результатом яких став відмінний дизайн з великою кількістю контактних сегментів та інших важливих технологій. Всі ребра спрямовані з різним кроком, а також їх розміщення оптимально з погляду комфорту у здійсненні поїздок та розподіл тиску.
Якщо ж вірити багатьом автолюбителям, які залишають у всесвітній мережі свої відгуки, то автошини Goodride SW658 не сильно шумлять і досить м'які. Величезна кількість кремнієвої кислоти, яка використана у складі цієї протекторної гуми, відмінно відбивається на їздових можливостях та фізичних якостях. Всі ці особливості надають шинам компанії чудової репутації !
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goodride |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Гарантийный срок | 12 міс |