

от 2 300 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова шина Triangle SnowLink PL01 підходить практично до будь-якого сучасного легкового автомобіля малого та середнього класу. Модель пропонується у широкому діапазоні типорозмірів. Експлуатаційні властивості підібрано з урахуванням вимог автовласників країн Північної Європи та України. Шина розроблялася міжнародною командою фахівців для зарубіжних ринків.
Протектор шини містить кілька тисяч ламелів, вузьких прорізів, що компенсують відсутність шипів. Вони утворюють численні грані, якими покришка вгризається в зледенілі покриття, забезпечуючи надійне зчеплення з ним. Еластичний за низьких температур компаунд. Зчіпні властивості шини практично не змінюються навіть при значному зниженні температури навколишнього середовища. Це досягається за рахунок термічної стабільності компаунду, що більш ніж на дві третини складається з силіки. Цей компонент забезпечує протектору еластичність, що позитивно позначається на його ефективності при сильних морозах.
Основні особливості шини Triangle SnowLink PL01
– кілька тисяч ламелів покращують зчеплення на льоду;
– широкі плечові блоки перешкоджають бічним ковзанням, скорочують гальмівний шлях;
– гумова суміш забезпечує незмінність зчіпних властивостей навіть при значному зниженні температури.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Triangle |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | R |
| Индекс нагрузки шины | 94 |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Гарантийный срок | 12 міс |