


от 5 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum SnoVanis 3 – зимові фрикційні шини економ-класу, створені для вимогливого використання на невеликих легковантажних фургонах. Як заявляє виробник, ці зносостійкі паливоекономічні шини забезпечують надійне зчеплення та стабільність керування з дорогою в будь-яких погодних умовах м'якої зими і застосовувати їх можна як на міських вулицях та автомагістралях так і на путівцях.
Barum SnoVanis 3 з'явилися в асортименті чеського бренду у 2021 році, прийшовши на зміну моделі SnoVanis 2. Збільшена поверхня поздовжніх ребер SnoVanis 3 у поєднанні з плоским профілем та густою мережею тривимірних ламелів унікальної форми сприяє збільшенню площі контактної плями за будь-яких зимових умов. Шини швидко розганяються, ефективно гальмують та впевнено маневрують на швидкості на снігу, сухому та мокрому асфальті. Широкі окружні та діагональні дренажі, а також численні латеральні канавки між шашками плечових секцій утворюють ефективну систему відведення води з протектора, яка при надлишку води та талого снігу на дорозі ефективно «сушить» зону контакту для захисту від аквапланування та забезпечення безперебійного зчеплення.
Удосконалена гумова суміш не тільки знижує опір коченню. У тандемі з широкими стійкими ребрами вона сприяє збільшенню пробігу моделі, тим самим збільшуючи її термін служби. Низький опір коченню підвищує паливну економічність транспортного засобу та знижує викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Шини Barum SnoVanis 3 - гарне рішення для власників легковантажного комерційного транспорту, яким потрібні шини зі збалансованими характеристиками та економною витратою палива.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110/108 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |