


от 3 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зимова автомобільна гума Barum Snovanis 2 була спроектована спеціально для встановлення на невеликі легковантажні комерційні транспортні засоби. Автомобільні шини Barum Snovanis 2 демонструють чудові їздові показники, при відмінній паливній економічності, а також плавному та безшумному ходу автомобіля. Гума по праву є оптимальним рішенням для пересування у зимові місяці.
Дана модель відрізняється багатофункціональною будовою протекторного малюнка, що дозволяє виявляти максимальну продуктивність та впевненість руху, незалежно від якості та стану покриття дороги чи кліматичних умов. Завдяки тому, що протектор має S-подібну будову, досягнуто оптимального рівня зниження шуму. Протекторні блоки у центральній частині мають масивну форму. Два центральні широкі протекторні пояси, що поєднуються з величезною кількістю шашок плечових зон, відповідають за підвищення якості зчеплення коліс машини з мокрим асфальтом. Безліч дрібних відгалужень і три широкі водовідвідні канали, створюють дренажну протекторну систему автошини Barum Snovanis 2. Особливі кремнієві хімічні з'єднання і силіка, що увійшли до складу гумової суміші автошини, знижує опірність до кочення, допомагаючи зменшити споживання палива і підвищити знос.
Відмінні риси та особливості автомобільної гуми Barum SnoVanis 2: відмінні показники безпеки їзди у зимовий час; впевнена тяга та короткий гальмівний шлях на слизьких поверхнях; висока стійкість до зношування при низькій опірності до кочення.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс скорости | Q |
| Индекс нагрузки шины | 102/100 |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Ширина шины | 185 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Гарантийный срок | 12 міс |