
от 5 440 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Falken Azenis FK520 – це високопродуктивна шина для автомобілів, розроблена для забезпечення відмінної керованості та зчеплення на сухих та мокрих дорогах. Шина має чудові характеристики швидкості, маневреності та гальмівних властивостей. Основним компонентом протектора є новий силікатний компаунд з додаванням новітніх полімерів, що забезпечує прекрасне зчеплення з дорогою у широкому діапазоні температур. Це дозволяє забезпечити максимальну стійкість за будь-яких умов керування, а також зменшити витрату палива. Протектор має оптимізовану форму, яка забезпечує рівномірне розподілення тиску на контактній площі шини з дорогою. Це сприяє поліпшенню продуктивності гальмування та зменшенню зносу шин. Асиметричний дизайн протектора забезпечує відмінне зчеплення як на сухих, так і мокрих дорогах. Він також сприяє покращенню керованості та підвищенню комфорту водіння, завдяки зменшенню шуму та вібрацій.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Турция |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |