


от 2 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
FALKEN Ziex ZE010B Ecorun-це літня гума середнього класу. Шина має сучасний асиметричний протектор, який розділений на дві незалежні частини. В цей час як зовнішня половина відповідає за зчеплення з дорогою і проходження поворотів, внутрішня забезпечує ефективний дренаж. Щільна сітка прорізів і канавок постійно відводить надлишки рідини з під коліс, забезпечуючи оптимальний контакт з дорожнім покриттям. Це значно знижує ризик такого небезпечного явища як аквапланування.
Шини FALKEN Ziex ZE010B Ecorun має ряд особливостей:
- використаний протектор забезпечує комфортне управління та безпечне водіння;
- шини мають асиметричний протектор з різним малюнком на зовнішній та внутрішній стороні;
- завдяки більш жорсткому складу вони ідеально підходять для маршрутів по сухим дорогам.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Турция |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 95 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |