


от 1 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Sincera SN110 Ecorun – літні енергоефективні шини для компактних та середньорозмірних легкових автомобілів, що поєднують у собі стабільну керованість на мокрій дорозі, низький опір коченню та високу ходимість. Новинка літнього сезону 2020 року.
Завдяки новій внутрішній конструкції та продуманій аеродинаміці шини Sincera SN110 Ecorun відрізняються від попередниці підвищеною паливною економічністю та більш тривалим терміном служби. Аеродинамічні бічні стінки та оптимізована геометрія блоків протектора SN 110 сприяють зниженню витрати пального та забезпеченню їздового комфорту. Закрита плечова зона підвищує швидкість реакцій на повороти керма та покращує керованість на сухому покритті. Напівсферична конструкція ребер протектора орієнтована на збільшення терміну служби і пробігу Falken SN110 Sincera Ecorun.
Удосконалена технологія 4D-Nano Design, якою знайшлося застосування і в даній моделі, покликана покращувати експлуатаційні характеристики покришки на мокрій дорозі і підвищувати ходимість. Посилені зв'язки між силікою та полімерами гумової суміші виступають у ролі активаторів зчеплення за будь-яких погодних умов літнього періоду, а також покращують стійкість Sincera SN110 Ecorun до зносу.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Таиланд |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 91 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Гарантийный срок | 12 міс |