


от 3 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна гума Viking Four Tech Van - новинка 2017 від відомого шинного концерну Continental. Ця модель призначена для комерційних автомобілів, мікроавтобусів та мінівенів. Шини відрізняються винятковою маневреністю, керованістю, надійністю і дозволяють контролювати дорожню ситуацію в будь-яких погодних умовах. Завдяки високотехнологічному малюнку та оптимальному компонування, ці покришки чудово почуваються і на зледенілій дорозі, і на мокрих покриттях, і на сухому асфальті. Вирішивши купити шини Viking Four Tech Van, ви отримаєте зносостійку до абразивних впливів модель, що має оптимальну жорсткість і еластичність в будь-яку погоду. Такі шини забезпечать високий їздовий комфорт і прослужать вам не один сезон.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 121/120 |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |