

от 3 150 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Viking FourTech All Season – це шини, які призначені для використання на будь-яких дорогах, як у місті, так і за його межами. Вони мають унікальний протектор, який забезпечує високий рівень зчеплення як на сухих, так і мокрих дорогах, а також на снігу та льоду.
Завдяки технології "Active Sipes" (активні насічки) протектора, шини впевнено утримуються на дорозі та забезпечують відмінне керування на будь-якій поверхні. Крім того, шини Viking FourTech All Season дуже довговічні та економічні. Їхня спеціальна гума зменшує опір коченню, що дозволяє знизити витрату палива та зменшити викиди CO2. Завдяки цьому шини мають клас енергоспоживання С, що є відмінним результатом для шин цього класу.
Також важливо відзначити, що шини Viking Fourtech All Season дуже комфортні у використанні. Вони забезпечують м'який та плавний рух, а також помітно знижують шум у салоні автомобіля. Ви будете насолоджуватися комфортною та безпечною поїздкою протягом усього року. Зрештою, шини Viking FourTech All Season мають відмінний дизайн. Їх стильний протектор та елегантний зовнішній вигляд привернуть увагу та зроблять ваш автомобіль більш привабливим.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Румыния |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |