


от 2 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum Quartaris 5 – спрямовані симетричні легкові автошини, призначені для цілорічної експлуатації в регіонах із м'яким зимовим кліматом. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на мокрому асфальті та невеликому снігу, комфортністю ходу та здатністю оптимізувати витрату палива. Модель 2018 року.
Численні блоки протектора Quartaris 5 мають складну геометричну форму. І з урахуванням кількості ламелей, за допомогою яких посилюється кромковий ефект, можна говорити про високу продуктивність шини як на сухій та мокрій поверхні, так і на снігу. І йдеться не тільки про хорошу курсову стійкість, але і про здатність швидко і точно реагувати на повороти керма, здійснювати перебудови, а також про маневреність на високій швидкості. Широкі V-подібні канали, що розходяться від центру до плечових зон протектора, за допомогою кільцевих канавок швидко відводять воду із зони контакту, знижують ризик аквапланування та гарантують стабільну керованість.
Barum Quartaris 5 ефективна на талому снігу та мокрому асфальті. Гумова суміш протектора, яка швидко адаптується до температурних змін, дозволяє шинам Quartaris 5 підтримувати надійне зчеплення з дорожнім полотном за будь-якої погоди. Відносно недорога модель Barum Quartaris 5, орієнтована на компактні та середньорозмірні автомобілі – це ідеальний компроміс між вимогами до літніх та зимових шин.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 195 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |