

от 3 250 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автошини Viking TransTech II були розроблені за допомогою популярних сучасних технологій, у моделі знайшла застосування особлива структура гумової суміші з підвищеним рівнем матеріалу силіки, яка забезпечує оптимальну ефективну роботу гальм за умов мокрого дорожнього покриття. Виробник шини описує гуму як «економічна гума у фінансовому плані та витрати палива, відрізняється чудовою роботою опору коченню, а також більш далеким шляхом у кілометрах». Шини Viking TransTech II створені спеціально під експлуатацію компактними та середньорозмірними легковими автомобілями.
Автошини Viking TransTech II можуть гідно послужити на дорозі під експлуатацією комерційним автотранспортом. Розробники шини відзначають такі чудові якості шини як висока планка безпечного пересування навіть у найскладніших дорожніх ситуаціях та сильних навантаженнях, особливий рівень комфорту в салоні та ходових характеристик гуми, знижений до мінімуму рівень шуму від дороги.
Основні характеристики гуми Viking TransTech II
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Румыния |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 110/108 |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |