


от 16 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шина Continental ContiSportContact 5P - це вибір справжніх професіоналів. Вона є спеціальною розробкою, яка призначається для автомобілів спортивного класу. Особливий рисунок протектора дозволяє стабілізувати рух автомобіля навіть на великій швидкості. Наявність двох поздовжніх ребер, розташованих посередині шини, гарантують найбільшу пляму контакту з поверхнею. Цей факт гарантує оптимальне зчеплення з поверхнею та дозволяє автомобілю показувати всю свою міць при розгоні. Особливо добре вони показують себе на задньопривідних автомобілях, для яких важливим фактором є стійкість при швидкісній їзді.
Гальмівні характеристики шини Continental ContiSportContact 5P забезпечуються спеціальною блоковою системою. Окремі елементи цієї системи з'єднані між собою, що дозволяє значно скоротити гальмівний шлях і тим самим збільшити його ефективність.
Заслуговують на увагу і бічні плечі протектора, які надають автомобілю додаткову маневреність. Особливо це відбивається на керуванні машини під час виконання різких розворотів. Загалом розробники використовували відразу дві системи протектора: блокову та реберну. Перша з них дозволяє зробити автомобіль стійкішим на мокрій поверхні. Друга – забезпечує кращу маневреність. Таким чином, шина Continental ContiSportContact 5P – це стійкість та керованість автомобіля, які поєднуються з елегантним дизайном зовнішнього вигляду покришки.
Маркування MO: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 325 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 22" |