


от 4 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шини Continental Vanco 2 підійдуть для легковантажних мікроавтобусів та відрізняються від аналогічних моделей покращеною зносостійкістю та надійністю зчеплення навіть на мокрій дорозі.
Варто відзначити перероблений малюнок протектора, який має чотирьохреберний дизайн, що забезпечує гарний контакт із дорогою. А поздовжні канавки шини Continental Vanco 2 гарантують ефективне водовідведення від контактної плями, що перешкоджає заносам при поворотах і знижує аквапланування. Оновлений склад гуми також сприяє підвищенню рівня зчеплення і дозволяє досягти значного скорочення гальмівного шляху.
Ця гумова суміш разом із дизайном протекторного малюнка забезпечують покришці відмінну чуйність на повороти кермового колеса та перемикання передач. У результаті, власники шини Vanco 2 отримали гуму з високими показниками керованості та комфорту.
Головний фактор, що сприяє цьому – це хороша дренажна система, яка робить керування безпечним як у дощ, так і в літню спеку.
Головні особливості автомобільної гуми Continental Vanco 2:
Покришки Continental Vanco 2 стануть чудовим варіантом літньої гуми для власників мікроавтобусів. Завдяки особливій гумовій суміші та посиленому протектору, представлена модель довговічна, може витримати великі навантаження і забезпечує рівномірне зношування по всій поверхні. Крім того, ця шина відрізняється покращеним комфортом, не сильно гуде і показує чудове зчеплення з дорогою незалежно від метеоумов.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Чехия |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 106/104 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 15" |