


от 12 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автопокришки Continental CrossContact LX Sport призначені для літнього періоду використання на позашляховиках, які зараз активніше використовуються в міському режимі, ніж для підкорення бездоріжжя. Ці шини з принципово новим малюнком протектора і густим ламелюванняv відмінно себе проявляють на асфальтованих дорогах або невеликому бездоріжжі.
Літні шини цієї моделі отримали асиметричний малюнок протектора з відкритою зовнішньою плечовою зоною. Це покращує показники керованості та гальмування авто, особливо на дорогах без асфальтового покриття. Більшість елементів, які лягли в основу малюнка протектора даної моделі шин, були запозичені у моделей шин, оптимізованих для умов сильного бездоріжжя.
Завдяки комп'ютерному аналізу, фахівці вирішили оснастити протектор Continental CrossContact LX Sport по всьому колу спеціальними блоками, розміщеними у певній послідовності та дренажними щілинними канавками для підвищення прохідності, покращення керованості, оптимізації умов у плямі контакту та досягнення необхідних акустичних характеристик.
У цій моделі автошин склад гумової суміші зазнав деяких змін порівняно з попередньою. В результаті додавання нових компонентів ступінь стирання знизився на 28%. У той же час це дозволило знизити рівень шуму і кочення і помітно збільшити керованість, так що навіть легкий рух керма відразу знаходить відгук, скорочуючи час реакції авто.
Основні особливості моделі Continental CrossContact LX Sport
- принципово новий дизайн малюнка протектора автошин Continental Contact LX Sport, що дозволяє досягти відмінних характеристик покришок в умовах легкого бездоріжжя та асфальту;
- система щілинних канавок забезпечує самоочищення шин та якісне відведення води з плями контакту;
- змінена в порівнянні з попередніми версіями гумова суміш стала більш зносостійкою, відмінно гасить шум, що виникає;
- пророблена до дрібниць конструкція покришок зробила їх безпечнішими, покращила гальмівні та тягові властивості на мокрих і сухих дорогах з покриттям і без нього.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | S |
| Страна производитель | США |
| Ширина шины | 275 мм |
| Индекс нагрузки шины | 111 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |